wij gaan door...

wij gaan door...

wij gaan door... Stichting Armslag Stadskanaal
Bea Harms - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 28 februari 2016

Wij gaan door !!! met onze GRAAIDAGEN: ALLES MET WITTE LABEL VOOR 1 EURO (KLANTENKAARTHOUDERS VOOR DE HELFT)
Scrol naar beneden voor onze andere aanbiedingen.

Bij deze zouden wij nogmaals alle mensen die hun GOEDE en SCHONE kleding bij Boetiek Armslag afgeven hartelijk willen bedanken! Dankzij u kunnen wij weer heel veel mensen blij maken.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Oranjeweken bij Armslag

13 april 2024 - Vanaf maandag 15 april t/m 26 april hebben we Oranjeweken. Aanbieding 2 halen 1 betalen van beddengoed handdoeken, theedoeken, dames-herenkleding, kinderkleding en babykleding, Bh's en ondergoed.... lees verder »

Met Spoed gevraagd secretaris

12 april 2024 - Wie wil ons team versterken. We zoeken met spoed een secretaris. De werkzaamheden bestaan uit werken in de winkel en secretariaat werk. Het werk van de secretaris o.a. agenda maken voor de... lees verder »