Sinterklaas en zijn pieten hebben Armslag niet vergeten

Sinterklaas en zijn pieten hebben Armslag niet vergeten

Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 18 november 2023

Zaterdag hebben Sinterklaas en zijn pieten bij Boetiek Armslag, speelgoed en spellen gebracht vanuit het Pakhuis in Borger. Bedankt voor de donatie. Vanaf maandag 20 november kunnen de ouders met klantenkaart voor hun kinderen gratis speelgoed of spellen enz. halen. Per kind 1 stuks. U kunt het ook onder de Kerstboom leggen voor u kinderen. Kom gezellig langs en in onze Boetiek. Er is volop keus. Tot ziens.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

  • Sinterklaas en zijn pieten hebben Armslag niet vergeten Stichting Armslag Stadskanaal

TIP: Ouders van toeslagenaffaire.

Dit is een tip voor ouders in Stadskanaal en omgeving en klanten van Stichting Armslag. Graag wil ik namens Stichting Gelijkwaardig Herstel aandacht vragen voor aanvullende schadevergoeding waar... lees verder »

Aanbieding vanaf 16 februari - Stichting Armslag Stadskanaal

Aanbieding vanaf 16 februari

De aanbieding van kinderspeelgoed blijft 2 halen 1 betalen of 1 hokje op de kaart. Beddengoed: 2 halen 1 betalen of 1 hokje op de kaart. O.a. Dekbedden, dekbedhoezen, hoeslakens, lakens en moltons.... lees verder »