RABO-CLUB SUPPORT

RABO-CLUB SUPPORT

RABO-CLUB SUPPORT Stichting Armslag Stadskanaal
Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 3 september 2023

Vanaf maandag 4 september kunt u op Stichting Armslag stemmen als u lid bent van de Rabobank. Stem op ons en geef het door aan uw vrienden, kennissen en familie. Veel stemmen levert geld op voor Stichting Armslag, om onze winkel op te knappen. Bij voorbaat onze dank.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

20 mei 2de Pinksterdag gesloten

19 mei 2024 - Maandag 20 mei 2de Pinksterdag zijn we gesloten. Dinsdag staan onze vrijwilligers voor u klaar. De Pinkster actie duurt nog t/m 25 mei . Kom langs en profiteer van deze aanbieding 4 halen 1 hokje of... lees verder »

Pinkster actie - Stichting Armslag Stadskanaal

Pinkster actie

16 mei 2024 - Vanaf vrijdag 17 mei t/m 25 mei houden we een grote Pinkster actie. 4 stuks halen, 1 betalen of 1 hokje op de kaart of de duurste betalen. Zoek uit van speelgoed, lampen, kleding tot beddengoed.... lees verder »