Vrouwen van NU in Sellingerbeetse

Vrouwen van NU in Sellingerbeetse

Vrouwen van NU in Sellingerbeetse Stichting Armslag Stadskanaal
Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 21 november 2025

Op donderdag 20 juni zijn we op bezoek geweest bij de Vrouwen van Nu in het voormalige kerkje "Opwaarts" te Sellingerbeetse. We hebben een presentatie van Boetiek Armslag gegeven. Wat onze doelstelling is en hoe we werken en hoeveel klanten met een klantenkaart. Deze klantenkaart houders maken we heel blij met gratis kleding en ander spullen. Dat we niet zonder betalende klanten kunnen, want we moeten wel huur, gas en electra betalen en verder kosten. We zijn gewoon een bedrijf, dat wordt gerund door vrijwilligers. Het zijn allemaal toppers. De vrouwen van Nu vonden het prachtig werk wat we deden. Ze komen volgend jaar op een avond voor een rondleiding door de winkel.

Na de koffie hebben 9 mannequins en 1 dressman kleding geshowd uit de Boetiek. Het was een gezellige en geslaagde avond. We hebben prachtige kleding voor jong en oud. Gratis kleding of betalen je kunt er prachtig uitzien. Volop keus.

Onze aanbieding 2 halen 1 betalen blijft. Klantenkaarthouders lever jullie gegevens in voor 1 januari 2026

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

  • Vrouwen van NU in Sellingerbeetse Stichting Armslag Stadskanaal
  • Vrouwen van NU in Sellingerbeetse Stichting Armslag Stadskanaal

TIP: Ouders van toeslagenaffaire.

Dit is een tip voor ouders in Stadskanaal en omgeving en klanten van Stichting Armslag. Graag wil ik namens Stichting Gelijkwaardig Herstel aandacht vragen voor aanvullende schadevergoeding waar... lees verder »

Aanbieding vanaf 16 februari - Stichting Armslag Stadskanaal

Aanbieding vanaf 16 februari

De aanbieding van kinderspeelgoed blijft 2 halen 1 betalen of 1 hokje op de kaart. Beddengoed: 2 halen 1 betalen of 1 hokje op de kaart. O.a. Dekbedden, dekbedhoezen, hoeslakens, lakens en moltons.... lees verder »