oud papier en oud ijzer aktie

oud papier en oud ijzer aktie

oud papier en oud ijzer aktie Stichting Armslag Stadskanaal
Bea Harms - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 16 juni 2016

Op initiatief van een van onze vrijwilligsters (Wendy) werd gespaard om een van de collega's een dagje uit te geven. Er werd zowel oud papier als oud ijzer ingezameld.Vandaag was de overhandiging. Ze gaan met het hele gezin naar Drouwenerzand. Het gebaar werd gewaardeerd, we gaan nog even door met de actie. Spaar mee zodat we nog meer gezinnen blij kunnen maken.
Dankjewel Wendy en de anderen die mee hebben gespaard.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

2de Pinksterdag gesloten - Stichting Armslag Stadskanaal

2de Pinksterdag gesloten

Maandag 9 juni 2de Pinksterdag zijn we gesloten. De aanbieding van kleding is nog steeds 3 halen 1 betalen of 1 hokje op de kaart. We hebben van Armoedefonds, 25 Kruidvat cadeau kaarten... lees verder »

Digitale collectebus is t/m 8 juni - Stichting Armslag Stadskanaal

Digitale collectebus is t/m 8 juni

We hebben een digitale collectebus aangemaakt en u kunt weer geld storten. Alle kleine beetjes helpen. Klik hier om te doneren Het geld wat we ophalen wordt verdubbeld door Armoede fonds. We... lees verder »