Open maandagmiddag 26 augustus om 14.00 uur

Open maandagmiddag 26 augustus om 14.00 uur

Open maandagmiddag 26 augustus om 14.00 uur Stichting Armslag Stadskanaal
Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 24 augustus 2024

De vakantie is voorbij en de winkel is weer spic en span. Maandagmiddag 26 augustus om 14.00 uur gaan we open en onze vrijwilligers staan weer voor jullie klaar. Maandagavond vindt de trekking plaats van de Kruitvat cadeau kaarten. We maken 25 klanten gelukkig. Dus let op uw telefoon en uw mail. Misschien bent u de gelukkige. De prijzen kunt u ophalen in de winkel vanaf dinsdagmorgen 27 augustus. De dames Alie en Trieny hebben de trekking gedaan en de winnaars zijn gebeld. Veel succes met de cadeaukaart en tot ziens.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

  • Open maandagmiddag 26 augustus om 14.00 uur Stichting Armslag Stadskanaal
  • Open maandagmiddag 26 augustus om 14.00 uur Stichting Armslag Stadskanaal
Vakantie is voorbij - Stichting Armslag Stadskanaal

Vakantie is voorbij

Maandag 18 augustus is Boetiek Armslag weer open vanaf 14.00 uur. We hebben de winkel schoongemaakt met onze vrijwilligers en het ziet er verzorgd uit. De vakantie was heerlijk met mooi weer, uit of... lees verder »

VAKANTIE VAN 27 JULI T/M 17 AUGUSTUS - Stichting Armslag Stadskanaal

VAKANTIE VAN 27 JULI T/M 17 AUGUSTUS

Boetiek Armslag is wegens vakantie 3 weken gesloten. We wensen al onze klanten een fijne zomer toe. Gaat u ver weg of blijft u thuis. Geniet van het mooie weer en de vakantie. We zijn maandagmiddag... lees verder »