Open maandagmiddag 26 augustus om 14.00 uur

Open maandagmiddag 26 augustus om 14.00 uur

Open maandagmiddag 26 augustus om 14.00 uur Stichting Armslag Stadskanaal
Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 24 augustus 2024

De vakantie is voorbij en de winkel is weer spic en span. Maandagmiddag 26 augustus om 14.00 uur gaan we open en onze vrijwilligers staan weer voor jullie klaar. Maandagavond vindt de trekking plaats van de Kruitvat cadeau kaarten. We maken 25 klanten gelukkig. Dus let op uw telefoon en uw mail. Misschien bent u de gelukkige. De prijzen kunt u ophalen in de winkel vanaf dinsdagmorgen 27 augustus. De dames Alie en Trieny hebben de trekking gedaan en de winnaars zijn gebeld. Veel succes met de cadeaukaart en tot ziens.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

  • Open maandagmiddag 26 augustus om 14.00 uur Stichting Armslag Stadskanaal
  • Open maandagmiddag 26 augustus om 14.00 uur Stichting Armslag Stadskanaal
Sinterklaas cadeaus - Stichting Armslag Stadskanaal

Sinterklaas cadeaus

Vanaf zaterdag 29 november volop Sinterklaas cadeaus of voor onder de Kerstboom. Aanbieding van kleding tot speelgoed, alles is 2 halen 1 betalen. Profiteer van de aanbieding. Kom gezellig langs in... lees verder »

Presentatie bij de vrouwen van NU in Sellingerbeetse - Stichting Armslag Stadskanaal

Presentatie bij de vrouwen van NU in Sellingerbeetse

Donderdag 20 juni zijn we op bezoek geweest bij de Vrouwen van Nu in het voormalige kerkje "Opwaarts" te Sellingerbeetse. We hebben een presentatie van Boetiek Armslag gegeven. Wat onze doelstelling... lees verder »