Onze vernieuwde Boetiek

Onze vernieuwde Boetiek

Bea Harms - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 13 mei 2014

Deze letters staan ook op de pui boven de ingang van de winkel. Onze Boetiek heeft een hele metamorfose ondergaan. De heren die vrijwilligerswerk verrichten bij Armslag hebben enorm geklust om een mooi resultaat te bereiken. Met onze dames, allen vrijwilliger, hebben we de winkel verder ingericht tot een prachtig resultaat.

We hebben een baby-, meisjes-, jongenshoek en een heren- en damesafdeling. Onze assortiment bestaat uit jassen, blazers, colberts, lange broeken korte broeken, sportkleding, regenkleding, nachtkleding en badjassen. Alle kledingstukken zijn voor het gemak gesorteerd op kleur.

We hebben ook speelgoed, glaswerk, huishoudelijke artikelen, gordijnen etcetera. Onze Boetiek krijgt steeds meer bekendheid, er wordt enorm veel kleding ingebracht en we geven heel veel kleding weg aan de mensen, die bij ons ingeschreven staan. We geven niet alleen weg, ook verkopen we kleding en andere artikelen. De opbrengst hiervan wordt gebruikt om de huur, gas, elektra en verzekering van het pand te betalen. Zoals gezegd zijn alle medewerkers vrijwilligers, dus zij krijgen geen vergoeding voor hun werkzaamheden.

In totaal bestaat het team van de Boetiek uit 25 vrijwilligers. Elke morgen en middag staat er een team van 4 vrijwilligers in de winkel. Dit is nodig, om alle ingebrachte kleding te sorteren en in de winkel te hangen. Nog elke week komen nieuwe klanten zich inschrijven bij de Boetiek en per week geven we ongeveer 100 kledingstukken weg. Alle klanten zijn hier erg blij mee, en daar doen we het voor! Ook onze medewerkers halen veel voldoening en plezier uit het werken bij de Armslag.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

20 mei 2de Pinksterdag gesloten

19 mei 2024 - Maandag 20 mei 2de Pinksterdag zijn we gesloten. Dinsdag staan onze vrijwilligers voor u klaar. De Pinkster actie duurt nog t/m 25 mei . Kom langs en profiteer van deze aanbieding 4 halen 1 hokje of... lees verder »

Pinkster actie - Stichting Armslag Stadskanaal

Pinkster actie

16 mei 2024 - Vanaf vrijdag 17 mei t/m 25 mei houden we een grote Pinkster actie. 4 stuks halen, 1 betalen of 1 hokje op de kaart of de duurste betalen. Zoek uit van speelgoed, lampen, kleding tot beddengoed.... lees verder »