Modeshow bij Zandbergs Vrouwen Gilde

Modeshow bij Zandbergs Vrouwen Gilde

Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 8 november 2023

Vanavond 8 november waren we op bezoek bij de Zandbergs Vrouwen Gilde in de Schaapsberg. Ik heb verteld wat Boetiek Armslag inhoud. Hoe de klanten bij ons ingeschreven kunnen worden en dat iedereen bij ons kan kopen. Er wordt veel mooie kleding binnengebracht, dat kon je tijdens de modeshow zien. Prachtige setjes van jas, broek, jurk, tas, sieraden en schoenen. Onze haren waren verzorgd door Maria. We werken met 27 vrijwilligers en zonder vrijwilligers is er geen Boetiek Armslag. Daarna hebben de dames en heer de kleding geshowd, allen 2 keer. Ze zagen er allemaal prachtig uit. Het was een geslaagde avond. Zandbergs Vrouwen Gilde bedankt.
Dus verenigingen of bejaarden tehuizen, we komen graag onze kleding showen. U kunt ook een bezoek op een avond in onze Boetiek brengen op afspraak. Hebben jullie belangstelling info@stichtingarmslag.nl

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

  • Modeshow bij Zandbergs Vrouwen Gilde Stichting Armslag Stadskanaal
  • Modeshow bij Zandbergs Vrouwen Gilde Stichting Armslag Stadskanaal
Het voorjaar begint. - Stichting Armslag Stadskanaal

Het voorjaar begint.

Het voorjaar begint ook bij Boetiek Armslag. We hangen elke dag Voorjaarskleding in de winkel. Schoenen op de het rek en op de planken. De winterkleding verdwijnt langzaam uit de winkel. De... lees verder »

Het Budgetcafé in de Kwinne

Elke 1ste woensdag van de maand is er een thema in het Budgetcafé in de Kwinne met andere waardevolle organisaties. Kom langs naar deze leerzame morgens. Tot ziens.... lees verder »