Kerstopruiming 17 december t/m 23 december.

Kerstopruiming 17 december t/m 23 december.

Kerstopruiming 17 december t/m 23 december. Stichting Armslag Stadskanaal
Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 16 december 2022

Vanaf zaterdag 17 december t/m vrijdag 23 december opruiming alle spullen o.a. Kerstkleding, kerstartikelen, dames en herenkleding, jassen, kinderkleding tot speelgoed, spellen en huishoudelijke spullen. Alles in de winkel 3 halen 1 betalen of 1 hokje op de kaart. Het duurste artikel moet u betalen. Kaart vol, voor de helft. KERSTBALLEN ZIJN GRATIS.
De babykleding doet niet mee 5 stuks voor € 2,00. Profiteer van de opruiming.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

20 mei 2de Pinksterdag gesloten

19 mei 2024 - Maandag 20 mei 2de Pinksterdag zijn we gesloten. Dinsdag staan onze vrijwilligers voor u klaar. De Pinkster actie duurt nog t/m 25 mei . Kom langs en profiteer van deze aanbieding 4 halen 1 hokje of... lees verder »

Pinkster actie - Stichting Armslag Stadskanaal

Pinkster actie

16 mei 2024 - Vanaf vrijdag 17 mei t/m 25 mei houden we een grote Pinkster actie. 4 stuks halen, 1 betalen of 1 hokje op de kaart of de duurste betalen. Zoek uit van speelgoed, lampen, kleding tot beddengoed.... lees verder »