Het nieuwe kwartaal is begonnen.

Het nieuwe kwartaal is begonnen.

Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 4 juli 2022

Onze aanbieding blijft doorgaan. Het nieuwe kwartaal is begonnen. Kom langs in onze Boetiek. We helpen u graag en tot ziens

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Oranjeweken bij Armslag

13 april 2024 - Vanaf maandag 15 april t/m 26 april hebben we Oranjeweken. Aanbieding 2 halen 1 betalen van beddengoed handdoeken, theedoeken, dames-herenkleding, kinderkleding en babykleding, Bh's en ondergoed.... lees verder »

Met Spoed gevraagd secretaris

12 april 2024 - Wie wil ons team versterken. We zoeken met spoed een secretaris. De werkzaamheden bestaan uit werken in de winkel en secretariaat werk. Het werk van de secretaris o.a. agenda maken voor de... lees verder »