Herfst en winterkleding

Herfst en winterkleding

Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 16 september 2022

Heeft u al op ons gestemd RABO clubsupport. Het kan nog tot 27 september. Doe het gauw het spekt onze kas.

Elke dag komt er nieuwe kleding binnen. Kom een kijkje nemen in onze Boetiek.
Onze vrijwilligers staan voor jullie klaar.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Het 4de kwartaal is begonnen.

30 september 2023 - Maandag 2 oktober is het 4de kwartaal begonnen. U heeft weer nieuwe hokjes, het 4de kwartaal duurt tot 31 december. We hebben volop Herfst - winterkleding in de winkel.... lees verder »

Het 3de kwartaal eindigt op 30 september

26 september 2023 - Het 3de kwartaal duurt nog t/m zaterdag 30 september . Dus maak uw hokjes op, u kunt de hokjes niet meenemen naar het 4de kwartaal. Het 4de kwartaal begint maandag 2... lees verder »