Gesloten tot 8 januari

Gesloten tot 8 januari

Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 27 december 2023

Heeft u nog geen gegevens ingeleverd voor 2024. Maak een foto met uw telefoon en stuur deze naar
info@stichtingarmslag.nl
U kunt dan in het nieuwe jaar gratis kleding halen. Alvast bedankt.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Oranjeweken bij Armslag

13 april 2024 - Vanaf maandag 15 april t/m 26 april hebben we Oranjeweken. Aanbieding 2 halen 1 betalen van beddengoed handdoeken, theedoeken, dames-herenkleding, kinderkleding en babykleding, Bh's en ondergoed.... lees verder »

Met Spoed gevraagd secretaris

12 april 2024 - Wie wil ons team versterken. We zoeken met spoed een secretaris. De werkzaamheden bestaan uit werken in de winkel en secretariaat werk. Het werk van de secretaris o.a. agenda maken voor de... lees verder »