Digitale Collecte bus geweldig

Digitale Collecte bus geweldig

Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 14 november 2023

De digitale collecte bus heeft € 750,00 opgeleverd en Armoede Fonds deed er € 750,00. Het totale bedrag is
€ 1500,00, het is een geweldig bedrag. Veel gulle gevers, die ons een warm hart toedragen, bedankt voor uw donatie.
We kunnen heel veel kinderjassen en broeken kopen. De kinderjassen en broeken zijn gratis voor onze klanten met een klantenkaart. Binnenkort hangen ze in onze Boetiek. Let op onze site en Facebook.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Sneeuw: Boetiek Armslag wel open!

Goedemorgen ondanks de sneeuw en het slechte weer is Boetiek Armslag wel open. We hebben volop jassen, sjaals en handschoenen enz. Dus kom rustige langs vanmiddag. Wij zijn aanwezig. Tot ziens?... lees verder »

Open maandag 12 januari om 14.00 uur

Goedemorgen lieve klanten allemaal een gelukkig en gezond 2026. Na weken dicht te zijn geweest door vakantie en door de slechte weersomstandigheden. Gaan we vandaag 12 januari open om 14.00 uur. We... lees verder »