De 50 winnaars van Kruitvat cadeaukaarten. GEFELICITEERD

De 50 winnaars van Kruitvat cadeaukaarten. GEFELICITEERD

Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 17 december 2023

GEFELICITEERD. De 50 winnaars zijn bekend van de Kruitvat cadeau kaarten, ze zijn gebeld of een mail of persoonlijk aan de deur geweest. Maandag worden de overige winnaars gebeld. Dit zijn 10 gelukkige winnaars en de overige 40 winnaars moeten de bon nog ophalen.
KRUITVAT EN ARMOEDEFONDS BEDANKT VOOR DEZE MOOIE ACTIE.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

  • De 50 winnaars van Kruitvat cadeaukaarten. GEFELICITEERD Stichting Armslag Stadskanaal
  • De 50 winnaars van Kruitvat cadeaukaarten. GEFELICITEERD Stichting Armslag Stadskanaal
  • De 50 winnaars van Kruitvat cadeaukaarten. GEFELICITEERD Stichting Armslag Stadskanaal

Oranjeweken bij Armslag

13 april 2024 - Vanaf maandag 15 april t/m 26 april hebben we Oranjeweken. Aanbieding 2 halen 1 betalen van beddengoed handdoeken, theedoeken, dames-herenkleding, kinderkleding en babykleding, Bh's en ondergoed.... lees verder »

Met Spoed gevraagd secretaris

12 april 2024 - Wie wil ons team versterken. We zoeken met spoed een secretaris. De werkzaamheden bestaan uit werken in de winkel en secretariaat werk. Het werk van de secretaris o.a. agenda maken voor de... lees verder »