Boetiek Armslag een begrip in Stadskanaal

Boetiek Armslag een begrip in Stadskanaal

Boetiek Armslag een begrip in Stadskanaal Stichting Armslag Stadskanaal
Bea Harms - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 30 januari 2016

Boetiek Armslag bestaat 2 februari 3 jaar en dat we willen we niet zomaar voorbij laten gaan. Vele klanten weten ons al te vinden en ze zijn heel blij met de gratis kleding, die ze bij ons kunnen krijgen op de klantenkaart.
We hebben de hele week vanaf maandagmiddag 1 februari t/m zaterdag 6 februari vele aanbiedingen en een leuke verloting voor de klanten. Zonder mensen die kleding en spullen inbrengen kunnen we niet bestaan. Iedereen kan voordelig bij ons kopen en bij aankoop of inbreng mogen zij gratis 2 boeken, kinderboeken of tijdschriften uitzoeken. Het is prachtig om boeken aan kinderen weg te geven, we krijgen ze zo ook nog aan het lezen. Dat hebben we mooi bereikt met onze Boetiek.
Bij Boetiek Armslag werken vele vrijwilligers zonder hen zou de boetiek niet kunnen bestaan.
Kom langs, onze vrijwilligers staan voor u klaar in de feestweek.
Namens Bestuur Stichting Armslag en Boetiek Armslag
Voorzitter Catharina Woortman.

De aanbiedingen vanaf 1 februari 2016:
Alle kleding:
* broek, blouse, overhemd, shirt, blazer, vest, hes, rok, sportkleding is 2 halen / 1 betalen of 1 kruisje op de kaart, is de kaart vol: duurste kledingstuk betalen.
*Babykleding vanaf maat 56 t/m maat 104 blijft 4 stuks 1 kruisje of duurste betalen
*Kinderkleding vanaf maat 110: 2 halen / 1 betalen of 1 kruisje.
* Jassen en leren jassen : 1 jas per persoon, combinatie met een broek enz. toegestaan maar geen 2de jas.
*dekbedhoes, laken, hoeslaken 2 halen / 1 betalen of 1 kruisje op de kaart

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Het 4de kwartaal is begonnen.

30 september 2023 - Maandag 2 oktober is het 4de kwartaal begonnen. U heeft weer nieuwe hokjes, het 4de kwartaal duurt tot 31 december. We hebben volop Herfst - winterkleding in de winkel.... lees verder »

Het 3de kwartaal eindigt op 30 september

26 september 2023 - Het 3de kwartaal duurt nog t/m zaterdag 30 september . Dus maak uw hokjes op, u kunt de hokjes niet meenemen naar het 4de kwartaal. Het 4de kwartaal begint maandag 2... lees verder »