Bezoek Jetta Klijnsma

Bezoek Jetta Klijnsma

Bezoek Jetta Klijnsma Stichting Armslag Stadskanaal
Bea Harms - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 4 oktober 2015

Bezoek Jette Klijnsma aan Boetiek Armslag Nederlandlaan 7A in Stadskanaal

Vrijdag 2 oktober heeft Jetta Klijnsma Staatsecretaris van Sociale Zaken en Werk gelegenheid een bezoek gebracht aan Boetiek Armslag, ze was samen met Henk Oosterhuis afgevaardigde PvdA. We hebben haar ontvangen in het Buurthuis Maarstee met koffie en thee. Van Boetiek Armslag waren aanwezig Rieks De Groot, Carla Hopkes en Catharina Woortman. Ze was enorm onder de indruk van ons werk met allemaal vrijwilligers en hoeveel gezinnen we gelukkig maken met gratis kleding.

Er werken ook veel vrijwilligers, die we uit hun isolement gehaald hebben en nu veel voldoening uit het werk wat ze doen, om anderen te helpen. Het mes snijdt aan 2 kanten, we zijn sociaal en maatschappelijk bezig. Dat vond ze geweldig. Een kijkje in onze Boetiek verrast haar nog meer, want ze vond het keurig netjes en prachtig ingericht. Proficiat met ons werk en de vele vrijwilligers.

Catharina Woortman Voorzitter Stichting Armslag

En medewerker Boetiek Armslag

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

LEKKER SLAPEN

Wilt u lekker slapen kom naar Boetiek Armslag. We hebben dekbedden en dekbedhoezen 1 of 2 persoons in de aanbieding. Dekbedhoezen zijn van katoen of flanel. Combineren is toegestaan. De aanbieding... lees verder »

Herfstvakantie aanbieding - Stichting Armslag Stadskanaal

Herfstvakantie aanbieding

Volgende week is het Herfstvakantie, we hebben een Herfstaanbieding: De kinderen mogen 2 stuks: speelgoed, spellen of puzzels gratis uitzoeken. Alle kleding en beddengoed in onze Boetiek is 2... lees verder »