Aanbieding 2 halen 1 betalen.

Aanbieding 2 halen 1 betalen.

Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 18 november 2023

Vanaf maandag 20 november hebben we een aanbieding dames vesten kort of lang en heren overhemden 2 halen 1 betalen. De duurste betalen. Combineren is toegestaan.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

  • Aanbieding 2 halen 1 betalen. Stichting Armslag Stadskanaal
  • Aanbieding 2 halen 1 betalen. Stichting Armslag Stadskanaal
De opruiming duurt t/m zaterdag 2 maart - Stichting Armslag Stadskanaal

De opruiming duurt t/m zaterdag 2 maart

23 februari 2024 - De opruiming dames-herenkleding 2 halen 1 betalen duurt nog t/m zaterdag 2 maart. Kom nog profiteren van de opruiming. We hebben verder volop, dekens, dekbedden, mooie serviezen, vazen,... lees verder »

Bedankt voor de felicitaties.

11 februari 2024 - Bedankt voor de felicitaties, die we kregen bij ons 12 jarig bestaan in onze winkel, via mail en Facebook. De grootste dank aan onze vrijwilligers, die elke dag hun schouders onder het vele werk... lees verder »