4 januari weer open.

4 januari weer open.

4 januari weer open. Stichting Armslag Stadskanaal
Bea Harms - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 3 januari 2016

Vanaf a.s. maandag 4 januari, 14.00 uur zijn we weer geopend.
Het 1e kwartaal gaat dan in (t/m 31 maart) . Veel van onze klantenkaarthouders dienen hun inkomensverklaring nog in te leveren. Dit kan tijdens openingstijden in de winkel of via de website. Wij kunnen, indien nodig, een kopie voor u maken. Doe het zo snel mogelijk !
De AANBIEDINGEN zijn: 2 herenoverhemden, 2 rokken, 2 broeken (of 1 broek + 1 rok) voor 1 prijs ( of 1 kruisje op de klantenkaart).
BABYKLEDING maat 56 t/m 104: 4 halen = 1 betalen (of 1 kruisje).
U mag het eventueel ook combineren met een dekbedhoesje, lakentje of trappelzak.
Dekbedhoezen en hoeslakens 2 voor de prijs van 1 (of 1 kruisje).
Nu het kouder is: we hebben nog voldoende WINTERJASSEN, slechts 6 euro. Leren jassen voor 10 euro (kan op de klantenkaart of voor de helft van de prijs)
Misschien vind u er nog een leuke sjaal of handschoenen bij. Uiteraard geldt voor alles: zolang de voorraad strekt.
Alle SCHOENEN EN LAARZEN 2 paar voor de prijs van 1 paar.
Combineren is mogelijk (1 kruisje of duurste paar betalen)
Buiten op het rek: diverse soorten gordijnen 2,50 euro.
PLASTIC DRAAGTASJES; We zijn er bijna door. Wilt u er bij het winkelen om denken om zelf een tas mee te nemen ? Mocht u nog wat hebben liggen waar u niets mee doet...u maakt ons er blij mee.
GRATIS: Boek, kinderboek of tijdschrift naar keuze bij aankoop of inbreng van goederen.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Gesloten van 21 december t/m 7 januari 2026

Van 21 december t/m 7 januari is onze Boetiek gesloten. We wensen al onze klanten en wie ons een warmhart toedraagt door een gift of donatie of lieve woorden. Heel erg bedankt voor alles het... lees verder »

Milieustraat Nederlandlaan - Stichting Armslag Stadskanaal

Milieustraat Nederlandlaan

Vandaag was er een grote opruim actie in de wijk Maarsstee. De milieustraat was van 10.00 tot 14.00 uur. De Gemeente en Lefier waren aanwezig en de koffie, thee en soep met broodjes werden verzorgd... lees verder »