27 april Koningsdag gesloten

27 april Koningsdag gesloten

Catharina Woortman - Stichting Armslag Stadskanaal

Geschreven door:
, 26 april 2024

Zaterdag 27 april i.v.m. KONINGSDAG zijn we gesloten. Allen een gezellige en zonnige Koningsdag. Maandag 29 april zijn we weer open om 14.00 uur. Tot dan.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

  • 27 april Koningsdag gesloten Stichting Armslag Stadskanaal

20 mei 2de Pinksterdag gesloten

19 mei 2024 - Maandag 20 mei 2de Pinksterdag zijn we gesloten. Dinsdag staan onze vrijwilligers voor u klaar. De Pinkster actie duurt nog t/m 25 mei . Kom langs en profiteer van deze aanbieding 4 halen 1 hokje of... lees verder »

Pinkster actie - Stichting Armslag Stadskanaal

Pinkster actie

16 mei 2024 - Vanaf vrijdag 17 mei t/m 25 mei houden we een grote Pinkster actie. 4 stuks halen, 1 betalen of 1 hokje op de kaart of de duurste betalen. Zoek uit van speelgoed, lampen, kleding tot beddengoed.... lees verder »